ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

مسعود اسکویی پیشکسوت رادیو، از سال 1345 در بخش های مختلف سازمان به فعالیت مشغول بوده است.وی از جمله گویندگان و گزارشگرانی است که به صورت تخصصی رویدادهای مهم ورزشی را روایت کرده و تجربیات گران بهایی در این زمینه دارد.چندین نسل از هموطنان کشورمان مهمترین رویدادهای ورزشی که در آن توام با لحظات غم ،شادی، تلخ و شیرین بوده است با صدای دلنشین وی تجربه کرده اند.اسکویی کماکان بسیار پر انرژی برنامه های مختلف ورزشی را اجرا می کند و  هر روز با توان بیشتری فعالیت خود را ادامه می دهد.به همین خاطر و به بهانه برگزاری جشنواره بین المللی رادیو واجلاس جهانی صدا  با او به گفتگویی متفاوت پرداختیم.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

به گزارش روابط عمومی معاونت صدا  شهرام ملازاده رئیس کمیته داوری جشنواره جهانی رادیو در اولین جلسه توجیهی جشنواره چهاردهم  که با حضور نمایندگان جشنواره رادیو در شبکه های رادیویی برگزار شد، در باره ی افزایش بخش تعاملی و اینکه در جشنواره چهاردهم برنامه‌ها بر اساس ساختارهای گفتار،گفتگو، گزارش ،مسابقه، مستند،مجله، نغمات و نمایش  دسته بندی و داوری می‌شود، صحبت کرد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

با دکتر محمد جعفر محمد زاده مدیر رادیو ایران در باره‌ی برگزاری جشنواره برنامه‌های رادیویی پس از مدتی که متوقف شده بود، همصحبت شدیم و نظر اورا در باره‌ی لزوم برگزاری جشنواره چهاردهم پرسیدیم.او نیز از انتظارات و پیشنهادهای خود صحبت کرد که در ادامه می‌خوانید.

درباره جشنواره

چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو با بهره گیری از تجربیات ۱۳ دوره گذشته به منظور نشان دادن قدرت رسانه رادیو و دلیلی برای بهتر دیده شدن این رسانه، در ۲ حوزه داخلی و بین المللی برگزار می شود.

اهداف جشنواره

فراهم آوردن امکان تبادل تجربیات و دیدگاه‌های برنامه سازان و متفکران رادیو به منظور ارتقاء دانش نظری و عملی و تقدیر و بزرگداشت برگزیدگان، کشف کارکردهای تازه، کشف استعدادها، ایجاد فضای رقابتی برای به روز شدن از جمله اهداف اصلی این جشنواره است.

ماموریت

طرح‌نما یا لورم ایپسوم به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طرح‌نما یا لورم ایپسوم به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

©2018 IRIB All Rights Reserved | کلیه حقوق برای صدای جمهوری اسلامی ایران محفوظ است ۱۳۹۷©