نسبت به نیازهای مردم مسئولیم

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

حمید شاه آبادی معاون صدا در نشستی جزییات چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو را تشریح کرد.

نشست خبری چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو که بعد از چند سال دوباره احیا می شود، امروز یکشنبه ۱۱ شهریور با حضور حمید شاه آبادی معاون صدا و جمعی از مدیران رادیویی در ساختمان شهدای رادیو برگزار شد.

شاه آبادی در ابتدای این نشست با بیان اینکه سیزده دوره جشنواره رادیو یکی از افتخارات اصحاب رادیو است، بیان کرد: برگزاری یک جشنواره بین المللی نقش مهمی در کیفیت برنامه های رادیو دارد.

وی ادامه داد: ۱۶ شبکه سراسری و ملی ارتباطی را برای رادیو با مخاطبانش بوجود آورده است و ما نسبت به علاقه و نیازهای مردم مسئولیم. اولین وظیفه معاونت صدا افزایش کیفیت تولیدات رادیوست و این جشنواره یک فرصت برای ارتقای کیفیت تولیدات است.

درباره جشنواره

چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو با بهره گیری از تجربیات ۱۳ دوره گذشته به منظور نشان دادن قدرت رسانه رادیو و دلیلی برای بهتر دیده شدن این رسانه، در ۲ حوزه داخلی و بین المللی برگزار می شود.

اهداف جشنواره

فراهم آوردن امکان تبادل تجربیات و دیدگاه‌های برنامه سازان و متفکران رادیو به منظور ارتقاء دانش نظری و عملی و تقدیر و بزرگداشت برگزیدگان، کشف کارکردهای تازه، کشف استعدادها، ایجاد فضای رقابتی برای به روز شدن از جمله اهداف اصلی این جشنواره است.

ماموریت

طرح‌نما یا لورم ایپسوم به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طرح‌نما یا لورم ایپسوم به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

©2019 IRIB All Rights Reserved | کلیه حقوق برای صدای جمهوری اسلامی ایران محفوظ است ۱۳۹۷©