شعار جشنواره چهاردهم رادیو انتخاب شد

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

در جلسه شورای مدیران معاونت صدا که با حضور دکتر‌ شاه آبادی معاون صدا برگزار شد، شعار جشنواره بین المللی رادیو انتخاب شد.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت صدا دکتر شاه‌آبادی شعار جشنواره چهاردهم را «رادیو صدای صمیمی لحظه ‌ها» برگزید.
همچنین وی با محفوظ ماندن جای مردم در جشنواره، از اختصاص یک بخش ویژه برای مخاطبان خبر داد.
« بخش تعاملی» به جشنواره جهانی رادیو اضافه شده که یکی از وجوه شاخص و متمایز چهاردهمین جشنواره ی جهانی رادیو و ششمین اجلاس جهانی صدا ست.
"بخش تعاملی" بیانگر جایگاه ارزشمند مخاطبان و توجه ویژه به علاقه مندان رادیو است.
کلیه شنوندگان و علاقمندان رادیو می توانند یک اثر در قالب آزاد و با موضوعاتی همچون پیروزی انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، ایثار و فداکاری،گردشگری و محیط زیست ساخته و در جشنواره شرکت کنند. این آثار نباید کمتر از دو دقیقه و بیشتر از پنج دقیقه باشد.
لازم به ذکر است علاقمندان و هنرمندان خلاق برای شرکت در جایزه 5 میلیون تومانی طراحی پوستر چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو و ششمین اجلاس جهانی صدا می توانند آثار خود را به نشانی :این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنند.
علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از آخرین رویدادهای جشنواره می‌توانند به سایت
جشنواره بین المللی رادیو به نشانی http://www.radiofestival.ir و پایگاه اطلاع ‌رسانی رادیو به نشانی http://radio.irib.ir مراجعه کنند.

درباره جشنواره

چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو با بهره گیری از تجربیات ۱۳ دوره گذشته به منظور نشان دادن قدرت رسانه رادیو و دلیلی برای بهتر دیده شدن این رسانه، در ۲ حوزه داخلی و بین المللی برگزار می شود.

اهداف جشنواره

فراهم آوردن امکان تبادل تجربیات و دیدگاه‌های برنامه سازان و متفکران رادیو به منظور ارتقاء دانش نظری و عملی و تقدیر و بزرگداشت برگزیدگان، کشف کارکردهای تازه، کشف استعدادها، ایجاد فضای رقابتی برای به روز شدن از جمله اهداف اصلی این جشنواره است.

ماموریت

طرح‌نما یا لورم ایپسوم به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طرح‌نما یا لورم ایپسوم به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

©2019 IRIB All Rights Reserved | کلیه حقوق برای صدای جمهوری اسلامی ایران محفوظ است ۱۳۹۷©