جایزه ۵ میلیون تومانی طراحی پوستر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دبیرخانه چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو به منظور بهره مندی از حضور هنرمندان خلاق و طرح های نو و بدیع، طراحی پوستر چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو و ششمین اجلاس جهانی صدا را با اعلام فراخوان عمومی و دعوت از هنرمندان به شکل مسابقه برگزار می نماید.

به گزارش روابط عمومی معاونت صدا نوآوری، خلاقیت، زیبایی بصری، و تکیه بر محوریت نمادهای ایرانی_اسلامی و همینطور استفاده از المان های رادیویی و رسانه های شنیداری از ملاک های اصلی طراحی پوستر جشنواره خواهد بود.

در این فراخوان در باره‌ی شرایط مسابقه آمده است:شرکت برای همه هنرمندان آزاد است و هر هنرمند می تواند حداکثر 3 اثر به دبیرخانه ارسال نماید.آثاربایستی در ابعاد 70*50 با کیفیت 300dpi و در قالب jpg ارسال گردد.چنانچه طرح پیشنهادی از منبع و یا تصویر خاصی الهام و یا استخراج شده باشد در این خصوص توضیح کامل ارائه گردد.
همچنین در کلیه آثار میبایست متون زیر قید شده باشد:
چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو و ششمین اجلاس جهانی صدا،
14th International Radio Festival and 6th International Radio Forum
اردیبهشت ماه 1398، May 2019, Iran
www.RadioFestival.ir
که سایر اطلاعات پوستر پس از تایید نهایی آن اضافه خواهد شد.
دبیرخانه جشنواره از اثر منتخب در نمایشگاه و اقلام تبلیغاتی استفاده نموده و تقاضای حضور در مسابقه به منزله قبول شرایط فوق از طرف هنرمند خواهد بود.
هنرمندان می توانند آثار خود را تا ۱ بهمن ۱۳۹۷به نشانی پستی: تهران، جام جم، ساختمان شهدای رادیو، دبیرخانه چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو و ششمین اجلاس جهانی صدا یا آدرس اینترنتیhttp://www.radiofestival.ir
و پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنند.
به اثر منتخب مبلغ ۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به عنوان جایزه تعلق خواهد گرفت و لوح افتخار توسط معاونت صدای جمهوری اسلامی به هنرمند اهدا خواهد شد،همچنین ۴ اثر بعدی ضمن دریافت لوح تقدیر در کتاب جشنواره چاپ و معرفی خواهند شد.

poster

©2021 IRIB All Rights Reserved | کلیه حقوق برای صدای جمهوری اسلامی ایران محفوظ است ۱۳۹۸©