حال و هوای خوب رادیو با جشنواره

چاپ
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

گوینده رادیو فرهنگ برگزاری جشنواره ای برای رادیو را لازم و مهم دانست و گفت: جشنواره باعث می‌شود برنامه‌سازان به ساخت برنامه‌های کیفی‌تر ترغیب شوند.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی چهاردهمین جشنواره بین‌المللی رادیو، حامد عباسی با بیان اینکه برگزاری چنین جشنواره هایی، اشتیاق و علاقه به کار را در بین اهالی رادیو بیشتر می‌کند، افزود: با توجه به شرایط اقتصادی، نیاز به شادی و نشاط در بین اهالی رادیو بیشتر احساس می‌شود و با برگزاری این جشنواره حال و هوای اهالی رادیو عوض و شادی و نشاط در بین آن‌ها تزریق خواهد شد.
وی گفت: کسانی که در این جشنواره انتخاب می‌شوند و جایزه می‌گیرند، می‌توانند به‌عنوان مربی یا پیشکسوت به دیگران معرفی شوند و جایگاه خوبی پیدا کنند. در واقع جشنواره رادیو یک هم‌اندیشی است که باعث می‌شود همه اهالی رادیو در کنار یکدیگر بر اطلاعات و تجربیات خود بیفزایند .
این گوینده رادیو ادامه داد: از منظری دیگر، با برگزاری این جشنواره، ما رادیویی‌ها توسط داورها و کمیته‌ها دیده و شنیده می‌شویم و بیشتر به چشم می‌آییم.
عباسی درباره سختی‌ها و شیرینی‌های کار در رادیو و شغل گویندگی نیز گفت: به قول زنده یاد بهرام زند، گویندگی شغل نیست، عشق است.
وی در پایان برای بهتر برگزار شدن جشنواره رادیو پیشنهاد داد که از هر شبکه چند برنامه انتخاب شود و همکاران به یکدیگر رأی بدهند، یعنی همکاران هم در رأی‌گیری‌ها و انتخاب‌های جشنواره سهیم و دخیل باشند.