بازدید مدیر ارشد نوآوری و توسعه تکنولوژی اتحادیه رادیو و تلویزیون های آسیا و اقیانوسیه(ABU) از مجموعه ایران صدا

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
روز سه شنبه سوم اردیبهشت در حاشیه چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو احمد ندیم مدیر ارشد نوآوری و توسعه تکنولوژی اتحادیه رادیو و تلویزیون های آسیا و اقیانوسیه(ABU)از مجموعه ایران صدا بازدید کرد.
به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی چهاردهمین جشنواره بین‌المللی رادیو و ششمین اجلاس صدا؛ احمد ندیم  سوالاتی در مورد نحوه کار و توسعه سیستم های جامع ایران صدا و تأثیری که در فرآیند تولید برنامه های رادیویی دارد را عنوان داشت که مهدی شاملو مدیر ایران صدا و فضای مجازی رادیو، خانواده سیستم های جامع ایران صدا را با تکیه بر سیستم های مخاطب محور، سیستم های جامع تولید و پخش، مدیریت گردش کار و سیستم های بازخورد مخاطبین توضیحاتی را ارائه داشتند که مورد توجه و استقبال ایشان قرار گرفت.
همچنین شاملو بیان داشت که چه خدمات و سرویس هایی در اختیار برنامه سازان قرارگرفته تا به لحظه با مخاطبین ارتباط داشته باشند و براساس بازخورد مخاطبین سیاست های برنامه سازی را مشخص و به تهیه و تولید برنامه های رادیویی بپردازند.
احمد ندیم ارزیابی خود از سیستم های به کار گرفته شده در ایران صدا را بسیار مثبت ارزیابی کرد و آن ها را در تراز جهانی دانست. ایشان در جمع بندی این بازدید، ایران صدا را به عنوان یکی از حوزه های پیشتاز صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در فرآیند استفاده از تکنولوژی روز و به خدمت گرفتن تکنولوژی برای استفاده برنامه سازان عنوان کرد.
©2021 IRIB All Rights Reserved | کلیه حقوق برای صدای جمهوری اسلامی ایران محفوظ است ۱۳۹۸©