با حکم معاون صدای رسانه ملی ؛ رؤسای کمیته‌های «پانزدهمین جشنواره بین المللی رادیو» انتخاب شدند

چاپ
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

به گزارش روابط عمومی معاونت صدا ، رؤسای کمیته‌های «پانزدهمین جشنواره بین المللی رادیو» شامل؛ اطلاع رسانی، داوری، پشتیبانی، فنی، امنیت و فضای مجازی منصوب شدند.

دکتر حمید شاه آبادی با بیان اینکه به زودی شورای بین الملل «پانزدهمین جشنواره بین المللی رادیو» نیز تشکیل خواهد شد، ادامه داد: قصد داریم ترسیمی از سند چشم انداز جشنواره بین المللی رادیو داشته باشیم تا در جشنواره بیستم به اهداف آن نایل شویم.

وی با بیان اینکه تمام بخش های داوری باید به درستی احصاء شده و توسط رئیس کمیته ی داوری، شکل گیرد، گفت: میزان پیشرفت به عنوان مؤلفه ای در رقابت برنامه سازان باید لحاظ شود و برای آن نیز جایزه ای به عنوان تشویق در نظر گرفته شود.
برگزاری دوره های آموزشی برای ارتقاء کیفیت آثار جشنواره ی پانزدهم رادیو ، برگزاری نمایشگاه در طول مدت جشنواره از جمله مواردی بود که معاون صدا به آن اشاره کرد.
حمید شاه آبادی تصریح کرد: با راه اندازی رادیوی پانزدهمین دوره از جشنواره ، می توانیم مخاطبان خود را از اتفاقاتی که در طول زمان جشنواره رخ می دهد، آگاه نماییم و هر شبکه نیز می تواند برنامه شاخص خود را برای شنوندگان خود پخش نماید.
وی با بیان اینکه محور یابی و استخراج خبر در "پانزدهمین جشنواره بین المللی رادیو" از مأموریت های مهم
کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات است ، گفت: کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات می بایست رویدادهای مهم جشنواره را رصد کرده و به اطلاع مردم برساند.
دکتر شاه آبادی، اظهار داشت: هدف ما از برگزاری جشنواره رادیو، ارتقای روحیه همکاران برای تهیه و تولید آثاری قوی است و در این راه می بایست حرکتی نو صورت گیرد تا آثار جشنواره ای شامل ایده های جذاب و خاص باشد.
دکتر حمید شاه‌آبادی معاون صدای رسانه ملی طی احکامی ، حامد فاتحی را به عنوان «رئیس کمیته اطلاع رسانی رسانه‌ها، تبلیغات و مراسم »، بهنام احمد پور مبارکه را به عنوان «رئیس کمیته داوری » ، امیر بیات به عنوان «رئیس کمیته پشتیبانی و تدارکات »، شاهید مظفری به عنوان «رئیس کمیته برنامه ریزی، کنترل پروژه و مدیریت دانش »، علیرضا باقری به عنوان «رئیس کمیته صیانت و حفاظت » ، سید رضی به عنوان «رئیس کمیته »، مهدی شاملو به عنوان« رئیس کمیته فضای مجازی » احمد مهدوی به عنوان «رئیس کمیته آموزش » و فرید صادقی را به عنوان «مسئول بخش مردمی » برای پانزدهمین جشنواره بین المللی رادیو منصوب کرد.
یادآور می شود پانزدهمین جشنواره بین المللی رادیو اول تا چهارم اردیبهشت سال1399برگزار خواهد شد.