ثبت نام در

نشست های آموزشی جشنواره

درج نام و نام خانوادگی الزامی است

لطفا محل خدمت خود را درج نمایید

Invalid Input

لطفاً شماره تماس خود را وارد نمایید

لطفاً ایمیل خود را وارد نمایید

 

زمانبندی و محتوای برنامه های کمیته آموزش چهاردهمین جشنواره بین المللی صدا

روز

تاریخ

زمان برگزاری

محل برگزاری

عنوان نشست آموزشی

ارائه کنندگان

خلاصه محتوای نشست و نتایج مورد انتظار

شروع

خاتمه

سه شنبه

۹۸۰۱۲۷

۱۰

۱۱:۳۰

سالن آمفی تئاتر

معاونت صدا

(طبقه پنجم)

کنترل ذهن، اصالت مفهوم و کاربرد در علوم رسانه

سیاوش عقدایی

رسانه های مطرح در دنیا به خوبی از یافته های علوم شناختی در مهندسی پیام بهره می برند و  آنچه هدف قرار می گیرد ناخودآگاه مخاطب است  بی آنکه شنونده، بیننده یا خواننده حتی بداند. این کارگاه نگاهی به کارکرد علوم شناختی در مهندسی پیام با تاکید بر برنامه سازی برای رادیو است.

چهارشنبه

۹۸۰۱۲۸

۱۰

۱۱:۳۰

سالن آمفی تئاتر

معاونت صدا

(طبقه پنجم)

آشنایی با کاربردهای فناوری اطلاعات در برنامه سازی رادیویی

مهندس فرشید بهجت محمدی

آشنایی با روند استفاده از قابلیت های فناوری نوین و فضای مجازی در تولید، انتقال، پخش و آرشیو برنامه های رادیویی

دوشنبه

۹۸۰۲۰۲

۱۵

۱۶:۳۰

مرکز همایش ها

سالن شیخ بهایی

مینی فیچر

PSA

بهروز رضوی نژاد

بررسی شیوه تولید مینی فیچر و PSA و ارائه نمونه ها در این قالب برنامه سازی

سه شنبه

۹۸۰۲۰۳

۹

۱۰:۳۰

مرکز همایش ها

سالن شیخ بهایی

نمایش کوتاه

Atilla Vizauer

(رومانی)

معرفی و ارائه نمونه هایی از نمایش کوتاه برای برنامه سازان

سه شنبه

۹۸۰۲۰۳

۱۱

۱۲:۳۰

مرکز همایش ها

سالن شیخ بهایی

ایده جذاب یا قالب مناسب؟

خانم دکتر مریم جلالی

فرآیند تبدیل ایده و تناسب قالب و محتوا برای برنامه سازی رادیویی  با توجه به الویت ظرف و مظروف در تولید محتوا

سه شنبه

۹۸۰۲۰۳

۱۵

۱۶:۳۰

مرکز همایش ها

سالن شیخ بهایی

رادیو و رسانه های دیجیتال

Martin Corben

(استرالیا)

بررسی تاثیر  متقابل رسانه های اجتماعی و رادیو

سه شنبه

۹۸۰۲۰۳

۱۷

۱۹:۰۰

مرکز همایش ها

(سالن مذاکرات شماره یک)

نقد و بررسی آثار منتخب جشنواره  در بخش داخلی

منتخبی از داوران جشنواره

بررسی اشکالات اساسی ساختار، طراحی و محتوای برنامه های ارسال شده به چهاردهمین جشنواره بین المللی صدا در بخش داخلی

چهارشنبه

۹۸۰۲۰۴

۹

۱۰:۳۰

مرکز همایش ها

سالن شیخ بهایی

مستند رادیویی

سعید معدن کن

 غلامرضا بحیرایی

بررسی برنامه های راه یافته به جشنواره در بخش مستند رادیویی و ارائه تعریفی جامع از مستند رادیویی

چهارشنبه

۹۸۰۲۰۴

۱۱

۱۲:۳۰

مرکز همایش ها

سالن شیخ بهایی

Docudrama

Atilla Vizauer

(رومانی)

معرفی و ارائه نمونه هایی از Docudrama برای برنامه سازان

چهارشنبه

۹۸۰۲۰۴

۱۵

۱۶:۳۰

مرکز همایش ها

سالن شیخ بهایی

پادکست

تیم برنامه سازی رادیو جوان

بررسی نمونه های موفق و پرشنونده پادکست و ارائه تعریف مشخص و صحیح از پادکست با توجه به پادسکتینگ (چه محتوایی)، پادکست پروموتیو(چطور به گوش مردم برسانیم) و پادکست کستینگ(شیوه های پخش)

چهارشنبه

۹۸۰۲۰۴

۱۵

۱۶:۳۰

مرکز همایش ها

سالن مذاکرات شماره ۲

برنامه شخصیت محور

Soila Valkama

(فنلاند)

معرفی و ارائه نمونه هایی از برنامه های شخصیت محور

چهارشنبه

۹۸۰۲۰۴

۱۷

۱۹:۰۰

مرکز همایش ها

(سالن مذاکرات شماره یک)

نشست انتقال تجربه برنامه سازان داخلی و خارجی

برنامه سازان داخلی و خارجی

گفتگو و تبادل تجربه برنامه سازان داخلی و خارجی

 با حضور داوران بخش داخلی و خارجی

  • حضور برنامه سازان در کارگاه ها با ثبت نام قبلی و اعلام مدیر شبکه امکان پذیر است. (داخلی ۷۷۱۱ آموزش معاونت صدا)
  • گواهی حضور در کارگاه ها به شرکت کنندگان ارائه خواهد شد.
  • فرم نظرسنجی از کارگاه ها به صورت در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.
  • کارگاه ها به صورت زنده از سایت جشنواره پخش خواهد شد.
©2019 IRIB All Rights Reserved | کلیه حقوق برای صدای جمهوری اسلامی ایران محفوظ است ۱۳۹۷©